درمانهای خانگی برای مشکلات پوست دور

درمانهای خانگی برای مشکلات پوست دور
چشم:crystal_ball:

1⃣:balloon:چروک ها:
یک عدد قرص ویتامین سی
( قوی ترین قرصی که می توانید بیابید) را درون یک دوم قاشق چای خوری اب جوش حل کنید و اجازه دهید اب کمی خنک شود تا حدی که پوست را نسوزاند. این محلول را به کمی کرم چشم اضافه کنید و ان را به ملایمت به زیر چشم و دور دهان بمالید. ویتامین سی تنها انتی اکسیدان موضعی است که می تواند مانع اکسیده شدن پوست گردد.

2⃣:balloon:چروک دور چشم:
پوست دور چشم نازک ترین و حساس ترین پوست بدن است. یک عدد کپسول ویتامین E را درون حدود یک انگشتانه مرطوب کننده بشکنید و با ضربات بسیار ملایم دور چشم بزنید به طوری که جذب پوست گردد. به خاطر داشته باشید که هیچ گاه پوست این ناحیه حساس و ظریف را با انگشتان خود نمالید.

3⃣:balloon:حلقه های تیره دور چشم:
حلقه های سیب زمینی خام حاوی پتاسیم است و از این رو در درمان حلقه های تیره پوست بسیار موثر می باشد. دراز بکشید و حلقه های سیب زمینی را در زیر چشمان خود قرار دهید. اجازه دهید عصاره ی سیب زمینی جذب پوست زیر چشمتان شود.

کیسه های چای حاوی اسید تانیک است و می توان از آن ها در درمان حلقه های تیره زیر چشم استفاده کرد. بعد ازین که اطمینان کردید کیسه های چای به حد کافی سرد شده اند و پوست شما می تواند دمای آن ها را تحمل کند کیسه ها را کمی چلانده و زیر چشم قرار دهید.
دو عدد گلوله پنبه ای را درون گلاب بخیسانید و سپس به مدت ده دقیقه روی چشم قرار دهید.

4⃣:balloon:پف زیر چشم:
قاشق فلزی را بردارید و آن را زیر جریان آب سرد قرار دهید تا کاملا سرد شود. سپس آن را به مدت حداقل شصت ثانیه روی مناطق پف الود زیر چشم بگذارید.