دکتر سارا خاتمی

dr-sara-khatami

دکتر سارا خاتمی متولد سال 1359 در تهران می باشد. در سال 1377 وارد دانشگاه سراسری علوم پزشکی شده و در سال 1384 با مدرک دکترای پزشکی فارغ التحصیل گردیده و پس از آن با مراکز آموزشی-درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران و اساتید برجسته پوست ایران همکاری داشته و دوره های آموزشی و مدرن پوست و لیزر و زیبایی را در کشورهای فرانسه، ایتالیا، کالج زیبایی امریکا ، امارات متحده عربی، و چین گذرانده است و پس از اخذ سمت مدیریت علمی و کلینیکی در شرکت بازرگانی تلاش مجد (T.M) از سال 1385 تا کنون مشغول به آموزش دوره های زیبایی و لیزر به پزشکان در تهران و سایر مراکز استانها می باشد. درکنار آموزش دوره های فوق، مدیریت کلینیکی شعبات مختلف کلینیک های زیبایی را در تهران و لواسانات بر عهده داشته است.
شرکت در کنگره های پوست و زیبایی داخلی و بین المللی، برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه روشهای نوین زیبایی و پیشرفتهای این علم در دنیا و پیاده سازی متدهای جدید در این رشته از جمله فعالیت های ایشان می باشد. ایشان عضو انجمن جهانی زیباایی و چوانی بوده و پزشک معتمد و مرجع موسسات زیبایی در فرانسه و ایتالیا می باشد و سالانه در چندین کنگره بین المللی زیبایی جهانی شرکت و همکاری آموزشی دارد.
دکتر سارا خاتمی عضو انجمن لیزر ایران بوده و مقالات بسیاری را در همکاری با مجله سراسری سازمان نظام پزشکی به چاپ رسانده است. درج مقالات متنوع در زمینه پوست و زیبایی در نشریات معتبر علوم پزشکی و زیبایی و همکاری با سازمانهای مختلف در زمینه آموزشی و درمانی و در حال حاضر همکاری با سازمان صدا و سیما و پورتال سلامت در زمینه مشاوره و درمان مراجعه کنندگان از سایر فعالیتهای ایشان می باشد. می توانید در قسمت مقالات، تعدادی از مقالات چاپ شده ایشان در مجلات و نشریات معتبر و علمی کشور را ملاحظه بفرمایید.

ایشان مدرس دوره های زیبایی در آکادمی یورواستتیک فرانسه Euro-Aesthetic Academy     بوده و مولف کتاب مراقبت های پوست و پاکسازی (کتاب رفرنس سازمان فنی حرفه ای کل کشور و کتاب جامع امتحانات و درسنامه این رشته) می باشد.
ایشان اولین مربی سازمان فنی حرفه ای در زمینه میکروپیگمنتیشن (آرایش دایم چهره، سر و بدن) و اولین پزشکی است که انجام این کار را در ایران به عهده دارد وعلاوه بر اینکه اطلاعات پزشکی لازم در انجام این امر مهم را دارد با توجه به توانایی ایشان در هنر و نقاشی و تلفیقی لز علم و هنر ، حایز توانایی بالایی در این امر می باشد. ایشان به سه زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسوی صحبت می کند.

 

.