دکتر مهدی شیدوش

dr-shidvash

دکتر مهدی شیدوش متولد سال 1352 در تهران می باشد. در سال 1369 به عنوان یکی از کم سن ترین دانشجویان پزشکی کشور وارد دانشگاه سراسری علوم پزشکی شده و پس از اتمام دوره دکترای پزشکی در سال 1376 از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل گردید. پس از آن دوره های مدیریتی، آموزشی، پوست و لیزر و زیبایی را در کالج زیبایی امریکا، کشورهای اروپایی منجمله فرانسه و ایتالیا و چین گذرانده است.
ایشان همچنین مدیریت شرکت سهامی خاص تولیدی، صنعتی و بازرگانی تلاش مجد (T.M) را از 17 سال پیش تا کنون بر عهده داشته و در حال حاضر جزو واردکنندگان انحصاری دستگاههای لیزر، زیبایی، لاغری و تناسب اندام در ایران می باشد. پس از سالها کسب تجربه در زمینه های بالینی، تحقیقاتی، آموزش به پزشکان، بازرگانی و افتتاح مراکز زیبایی، هم اکنون با افتتاح شعبه جدید و بسیار مجهز مرکز T.M که بی شک می توان گفت جزو مجهزترین و کاملترین مراکز زیبایی و تناسب اندام در ایران می باشد آماده ارائه خدمات استاندارد زیبایی به هموطنان مختلف از اقصی نقاط ایران و جهان می باشد.
ایشان عضو انجمن جهانی زیبایی و جوانی بوده و تنها پزشک سخنران شرکت کننده از ایران در کنگره جهانی زیبایی و پزشک معتمد و مرجع موسسات زیبایی در فرانسه و ایتالیا می باشد و سالانه در چندین کنگره بین المللی زیبایی جهانی شرکت و همکاری آموزشی دارد.

ایشان مدرس دوره های زیبایی در آکادمی یورواستتیک فرانسه  Euro-Aesthetic Academy   بوده و مولف کتاب مراقبت های پوست و پاکسازی (کتاب رفرنس سازمان فنی حرفه ای کل کشور و کتاب جامع امتحانات و درسنامه این رشته) می باشد.
دکتر مهدی شیدوش عضو انجمن لیزر ایران، عضو هیاٌت تحریریه سازمان نظام پزشکی ایران و از اسپانسرهای برگزاری کنگره های زیبایی در ایران بوده و در مجلات و نشریات معتبر پزشکی و زیبایی دارای مقالات بسیاری برای پزشکان محترم و عموم هموطنان عزیز می باشد. می توانید در قسمت مقالات، تعدادی از مقالات چاپ شده ایشان در مجلات و نشریات معتبر و علمی کشور را ملاحظه بفرمایید.
شرکت در کنگره های داخلی و خارجی، سخنرانی در کنگره های پوست و زیبایی و ارائه کارگاه های عملی برای پزشکان و متخصصین و آموزش ایده های نوین علم زیبایی به پزشکان در کنگره های معتبر از سایر فعالیتهای ایشان می باشد.
دکتر مهدی شیدوش در همکاری با سازمان صدا و سیما و پورتال سلامت به عنوان مشاوره زیبایی در خدمت بازدیدکنندگان محترم می باشد..

 

 

.

Call Now Buttonتماس بگیرید