رزومه شرکت

شرکت بازرگاني، صنعتي و توليدي تلاش مجد از پيشتازان صنعت واردات در ايران بوده و با بيش از 17 سال تجربه در ارائه محصولات مختلف از جمله تجهيزات پزشکي هم اکنون با کادر پزشکي متخصص مشغول خدمت رساني به قشر برجسته و پر افتخار جامعه پزشکي مي باشد و با اخذ نمايندگي از شرکتهاي مختلف امريکايي، اروپايي، و آسيايي بعنوان يکي از معتبرترين شرکتهاي ايران شناخته شده است.
اين شرکت با ارائه محصولات و خدماتي با کيفيت جهاني و استانداردهايFDA, Medical CE, ISO 13485 و بکارگيري روشهاي نوآورانه و بروز و ارائه خدمات و اطلاع رساني به پزشکان محترم در زمينه پيشرفته ترين متدها و تکنولوژي دستگاه هاي پزشکي موفق شده است تا رضايت کامل مشتريان عزيز را جلب نموده و سهم چشمگيري از ظرفيت بازار ايران را کسب نمايد و همواره در مسير ارائه محصولات و توسعه بازار در ايران موقعيت قابل توجهي را احراز نمايد.
شرکت تلاش مجد با بهره گيري از متخصص ترين و مجرب ترين نيروهاي انساني اعم از پزشکان و کارشناسان ارشد و متخصص که ارزشمندترين منابع شرکت به شمار مي روند و پايبندي به اصول اخلاق تجارت در همه سطوح سازماني کوشيده است تا همواره برترين و بهترين خدمات را در زمينه ارائه محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش حرفه اي به مشتريان عزيز عرضه نمايد.
شرکت تلاش مجد با حضور فعال و موثر در اکثر نمايشگاه هاي مرتبط داخلي، منطقه اي و بين المللي و همچنين برگزاري دوره ها و کارگاه هاي آموزشي تخصصي نقش موثري درآموزش مشتريان ايفا مي نمايد. سيستم جامع ارتباط با مشتري، رابطه بلند مدت و پايدار مبتني بر اعتماد متقابل مابين مشتريان، سازمان هاي ذيربط همچون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، بيمارستانها، مراکز درماني و کلينيکها و ديگر سازمانهاي تحت پوشش مراکز پزشکي و همکاري مداوم و مستمر با بخش هاي دانشگاهي و موسسات علمي و تحقيقاتي از جمله اهداف استراتژيک سازماني شرکت تلاش مجد بوده است که باعث ارتقا. روزافزون بخش تخصصي شرکت شده است.

 

برای مشاهده رزومه آقای دکتر مهدی شیدوش اینجا کلیک نمایید و همچنین برای مشاهده رزومه آقای دکتر سارا خاتمی اینجا کلیک نمایید