زاویه‌دار کردن فک بدون جراحی

زاویه‌دار کردن فک بدون جراحی
در گذشته برای اصلاح فک برجسته و مردانه باید از روش‌های جراحی تهاجمی و اساسی استفاده می‌شد،. اما امروزه روش‌های غیر جراحی خلاقانه و بسیار موثری برای زاویه دار کردن صورت و فک وجود دارد که با استفاده از بوتاکس و تزریق چربی یا فیلر انجام می‌گیرد.
اگر از ظاهر فک خود ناراضی هستید و احساس می‌کنید که در مقایسه با سایر اجزای صورتتان بیش از حد بزرگ یا کوچک است، ممکن است کاندید ایده‌الی برای عمل زاویه دار کردن فک باشید. برای انجام این روش شما باید تمایل داشته باشید که به طریقی به صورتی خوش‌تراش‌تر وجذاب تر دست پیدا کنید.
داشتن چهره‌ای زیباتر خواسته همگی ما است. هر زمان که به چهره فردی نگاه می‌کنیم، الگوی مثلثی شکل بین چشم‌ها، بینی، دهان و چانه در یک نظر به چشممان می‌آید. عدم تعادل صورت ناخودآگاه توجه ما را جلب می‌کند. اگر به دلیل کوتاه بودن چانه یا باریک بودن یا پهن بودن فک از شکل صورت خود راضی نیستید، شما نیز می‌توانید از متقاضیان عمل زیبایی پرطرفدار زاویه‌ دار کردن صورت باشید.
محبوبیت عمل زاویه‌ دار کردن صورت در سال‌های گذشته رو به فزونی گذاشته است. این درمان زیبایی با هدف وی (V) شکل کردن پایین صورت و زاویه دار کردن فک و صورت انجام می‌شود تا با جذاب‌تر شدن چهره اعتماد به نفس بیشتری نیز در فرد القاء شود. در این عمل خط فک با توجه به تناسب دیگر اجزاء چهره دستکاری می‌شود. زاویه‌ دار کردن صورت به روش‌های غیر جراحی با تزریق بوتاکس، تزریق ژل و چربی انجام می‌شود.
اگر فکر می‌کنید چانه برجسته یا مردانه‌‌ای دارید و خط فک زیبایی صورتتان را تحت‌الشعاع قرار داده است، متخصصین ما در کلینیک زیبایی عمل زاویه‌دار کردن صورت را به شما پیشنهاد می‌دهند. در واقع این عمل زیبایی برای هر کسی که از شکل فک یا چانه خود رضایت ندارد، مناسب است و فقط مختص گروهی با یک شکل صورت خاص نیست. اگر می‌خواهید از مناسب بودن عمل زاویه‌دار کردن فک مطمئن شوید، متخصصین مجرب ما آماده ارائه مشاوره هستند.
تزریق بوتاکس

برای آماده‌سازی جهت زاویه‌دار کردن فک، پزشک در ابتدا آناتومی صورت شما را بررسی کرده و ارتباط آن با برجستگی، شکل و اندازه‌ی فک را مشخص می‌کند.
جهت انجام درمان، پزشک از بوتاکس برای کاهش اندازه‌ی عضلات بزرگ فک استفاده می‌کند. با تزریق این دارو به عضلات در چندین ناحیه، ساختار بزرگ چانه بطور موقت کوچک می‌شود و خط فکی زنانه‌تر و ظریف‌تر حاصل می‌گردد. این روش سریع و بدون درد بوده و نیازی به بیهوشی یا دوره‌ی بهبودی ندارد.
شما می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های روزمره‌ی خود را از سر بگیرید. همچنین می‌توانید انتظار داشته باشید که نتایج آن تا حداقل سه ماه دوام داشته باشد که پس از آن برای حفظ ظاهر زیبا و زنانه‌ی خود نیاز به تکرار این روش دارید.
تزریق فیلر
تزریق فیلر در قسمت پایینی صورت و گردن منجر به ایجاد خط فک خوش‌تراش‌تر و صورتی جذاب‌تر می‌گردد.
این تزریق تنها چند دقیقه به طول می‌انجامد و معمولاً با استفاده از کرم بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد. تزریق‌ها باید بطور دقیق در نواحی انجام شوند که بهترین نتایج حاصل شود. پس از اتمام تزریق بیمار می‌تواند بلافاصله فعالیت‌های خود را از سر بگیرد.
نتایج تغییر شکل فک ممکن است بلافاصله ظاهر شوند و در طول روزهای پس از درمان نیز همچنان بهبود پیدا کند. احتمال دارد بیمار اندکی درد، تورم و کبودی را تجربه کند که معمولاً بعد از یک یا دو روز از بین می‌روند.
تزریق چربی

تزریق چربی می‌تواند تغییر موثری در خط فک داشته باشد و موجب متناسب شدن فک با سایر اجزای صورت گردد. نتایج این روش زیبایی طبیعی را بصورت شما باز می‌گرداند.
چربی و سلول‌های بنیادی مشتق شده از بافت چربی از بخشی از بدن برداشته می‌شود (معمولاً از طریق برش کوچکی در قسمت ناف) و در نواحی از صورت که با گذشت زمان چربی خود را از دست داده‌اند تزریق می‌شود.
تزریق چربی و سلول‌های بنیادی بصورت سرپایی تحت آرام‌بخش داخل وریدی و بدون بیهوشی عمومی انجام می‌گیرد. ممکن است نواحی تحت درمان به مدت چند هفته پس از عمل متورم باشند و نتایج نهایی نیز با گذشت چند هفته قابل مشاهده خواهند بود. تزریق چربی همچنین برای پروتز چانه به منظور بزرگ و برجسته کردن چانه نیز کاربرد دارد.

برای چه کسانی زاویه‌دار کردن صورت مناسب است؟

اگر از شکل چانه و فک خود رضایت ندارید و فکر می‌کنید که این دو عضو حالت مردانه‌ای به چهره شما داده است، عمل زاویه‌دار و وی (V) شکل کردن صورت گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. متقاضیان این عمل باید از سلامت جسمی مناسبی برخوردار باشند و انتظار واقع‌بینانه از نتیجه درمان داشته باشند. عمل زاویه‌ دار کردن صورت چانه و خط فک را ملیح‌تر و زنانه‌تر می‌کند، ولی انتظار نداشته باشید که چهره‌تان از این رو به آن رو شود، شما هنوز خودتان هستید، فقط چانه و فکتان آن برجستگی ناخوشایند سابق را ندارد. متخصصین ما در جلسه مشاوره روند انجام عمل و نتایج احتمالی آن را به شما توضیح می‌دهند تا متوجه شوید که آیا این عمل خواسته شما را برآورده می‌کند یا خیر. عمل زاویه‌دار کردن صورت به افراد زیر نیز توصیه می‌شود:

  • افرادی که فک پهن با چانه‌ای تیز و نوک پهن دارند.
  • افرادی که فک پهن با چانه‌ای نوک تیز دارند.
  • اشخاصی که چانه‌شان اندکی بیش از حد معمول پهن است.
  • اشخاصی که چانه پهن و نوک تیز دارند.

زاویه دار کردن فک بدون جراحی با تزریق بوتاکس بهترین نتیجه را بر روی بیمارن جوان بیست تا چهل ساله‌ای به دست می‌دهد که هنوز مشکل شل شدن و افتادگی پوست پیدا نکرده‌اند. هر چه سن بالاتر برود، کوچک کردن این عضله باعث بیشتر شدن غبغب می‌شود، چرا که حجم عضلانی برای کشیده نگه داشتن پوست ضروری است. توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس فقط و فقط باید توسط متخصص زیبایی انجام شود، چون تزریق بوتاکس در محل نامناسب باعث ضعیف شدن عضلات ناحیه لب می‌شود و زیبایی لبخند را خدشه‌دار می‌کند.
تزریق فیلر در چانه انجام می‌شود تا صورت وی شکل به نظر برسد. صورت وی شکل یا زاویه‌دار به صورت ظریف‌تر و بیضی شکلی گفته می‌شود که انتهای آن زاویه‌دار است و در قسمت چانه باریک می‌شود. صورت زاویه‌دار حالت جوان‌تر، جذاب‌تر و زنانه‌تری به چهره می‌دهد. تزریق ژل درمانی بدون تهاجم یا با تهاجم حداقل است که دوران بهبود آن نیز بسیار کوتاه است. در مورد آقایان نیز با تکنیک دیگری زاویه مناسب به فک و حالت جذاب تری به استخوان بندی صورت داده می شود.
ماندگاری نتایج نخستین درمان شش ماه تا یکسال است. برای بهبود نتیجه و ماندگارتر کردن آن می‌توان تزریقی جزیی را پس از گذشت سه ماه از تزریق اولیه انجام داد. ماندگاری نتایج با تکرار کردن درمان افزایش می‌یابد. تزریق ژل درمانی کاملاً ایمن است و عوارض جانبی ناچیزی مانند ورم و کبودی خفیف دارد که پس از چند روز برطرف می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس مرکز پزشکی :
۲۲۷۷۷۱۵۶-7 (021)
09013596519 مشاوره پزشکی