وسایل پزشکی

شرکت بازرگاني، صنعتي و توليدي تلاش مجد از پيشتازان صنعت واردات در ايران بوده و با بيش از 17 سال تجربه در ارائه محصولات مختلف از جمله تجهيزات پزشکي هم اکنون با کادر پزشکي متخصص مشغول خدمت رساني به قشر برجسته و پر افتخار جامعه پزشکي مي باشد و با اخذ نمايندگي از شرکتهاي مختلف امريکايي، اروپايي، و آسيايي بعنوان يکي از معتبرترين شرکتهاي ايران شناخته شده است.

اين شرکت با ارائه محصولات و خدماتي با کيفيت جهاني و استانداردهايFDA, Medical CE, ISO 13485 و بکارگيري روشهاي نوآورانه و بروز و ارائه خدمات و اطلاع رساني به پزشکان محترم در زمينه پيشرفته ترين متدها و تکنولوژي دستگاه هاي پزشکي موفق شده است تا رضايت کامل مشتريان عزيز را جلب نموده و سهم چشمگيري از ظرفيت بازار ايران را کسب نمايد و همواره در مسير ارائه محصولات و توسعه بازار در ايران موقعيت قابل توجهي را احراز نمايد.

شرکت تلاش مجد با بهره گيري از متخصص ترين و مجرب ترين نيروهاي انساني اعم از پزشکان و کارشناسان ارشد و متخصص که ارزشمندترين منابع شرکت به شمار مي روند و پايبندي به اصول اخلاق تجارت در همه سطوح سازماني کوشيده است تا همواره برترين و بهترين خدمات را در زمينه ارائه محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش حرفه اي به مشتريان عزيز عرضه نمايد.

شرکت تلاش مجد با حضور فعال و موثر در اکثر نمايشگاه هاي مرتبط داخلي، منطقه اي و بين المللي و همچنين برگزاري دوره ها و کارگاه هاي آموزشي تخصصي نقش موثري درآموزش مشتريان ايفا مي نمايد. سيستم جامع ارتباط با مشتري، رابطه بلند مدت و پايدار مبتني بر اعتماد متقابل مابين مشتريان، سازمان هاي ذيربط همچون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، بيمارستانها، مراکز درماني  و کلينيکها و ديگر سازمانهاي تحت پوشش مراکز پزشکي و همکاري مداوم و مستمر با بخش هاي دانشگاهي و موسسات علمي و تحقيقاتي از جمله اهداف استراتژيک سازماني شرکت تلاش مجد بوده است که باعث ارتقا. روزافزون بخش تخصصي شرکت شده است.

P1

RF-Co2 Fractional Laser

تکنولوژي جديد و پيشرفته اين دستگاه بر اساس Fractional Photothermolysis اسـت كه بصـورت Selective و با ايـجاد Microthermal Zone انجام مي شود.

P2

 E-Light
كاربرد همزمان IPL+RF با قدرت نفوذ بالا همراه با سيستمهاي خنك كننده پيشرفته باعث بالا رفتن قدرت نفوذ انرژي به 8mm زير بافت پوست مي گردد. در اين مكانيسم انرژي به اعماق درم نفوذ كرده و گرما بصورت مستقيم وارد فوليكول مو و ساير اجزاء پوست مي شود.

P3

 Slimming Machine
تحولي جديد جهت کاهش چربي هاي موضعي و رفع سلوليت تکنولوژي جديدي که در اين دستگاه بکاررفته با استفاده از امواج فرا صوتي با فرکانس 32/37KHz سلولهاي چربي را متلاشي کرده و حبابهايي از هوا در درون و بيرون آنها ايجاد مي شود

P7

Micro-dermabrasion

داراي سر Diamond  براي زدودن لايه شاخي مرده و سطحي پوست براي طراوت و شادابي بخشيدن به پوست. Vacuum: پاکسازي عمقي پوست، تخليه منافذ پوست از آلودگيها، سلولهاي مرده و چربيهاي زايد.

P5

Derma AMMTS

معجزه اي در دارو درماني و تغذيه پوست. این دستگاه يک قلم مکانيکي است با کارتريج هاي داراي ميکرو سوزن که استريل و قابل تعويض براي هر فرد بوده که از انتقال خون و عفونت جلوگيري به عمل مي آورد.

P6

 RF Surgical unit

 رفع ضايعات همسطح پوست ، رفع ضايعات برجسته پوست ، برداشتن انواع خال، Skin Tag، کک و مک، زگيل، ميخچه، ليپوم، انجام ختنه، الکتروليز، هموستاز، بيوپسي و درمان آنال فيشر  و ...

P77

 Derma Roller

يک رول غلطان است که حاوي تعداد زيادي سوزنهاي بسيار ظريف از جنس تيتانيوم و استنلس استيل مي باشد.