About Project:

جوانسازی و از بین بردن چروک با RF

سازمان غذا و داروي آمريكا (FDA) در سال 2002 كاربرد امواج راديويي یا راديوفركوننسي RF را در زمينه زيبايي پوست خصوصاً درمان چين و چروك اطراف چشم تاييد كردند و سرانجام در سال 2004 براي درمان تمامي صورت - مخصوصا دو سوم تحتانی آن - و در سال 2007 براي افتادگي پلك هاي چشم به تایید FDA رسيد.
امواج راديويي يا راديوفركوئنسی (RF) با عبور از بافت هاي بدن موجب توليد گرما در موضع عبور امواج ميگردد كه اين كار ضمن تحريك حرارتي فيبرهاي كلاژن والاستين موجود و شروع يك فاز التهابي ، منجر به تحريك توليد كلاژن و ايجاد ساختار پايه جديد براي پوست ظرف حداكثر 6 ماه مي گردد. همراه شدن اثرات فوق با اثراث فيزيولوژيك حرارت مثل افزايش گردش خون مويرگي ، نتايج درماني را افزايش و باعث بازسازي واقعي پوست ميگردد.
در جوانسازي با RF از هيچ اشعه یا نوری استفاده نمي شود و فقط با گرم شدن بافت زيرپوست و بازآرايي كلاژن پوست عمل می کند به طوريكه حتي بعد اولين جلسه درمان سفت شدن و لیفتینگ پوست قابل مشاهده است . با امواج RF مي توان ناحيه صورت و گردن بازوها و شكم و باسن را با اهداف مختلف درمان نمود.
پزشك مي تواند با استفاده از این تكنولوژي ، ميزان و عمق تقريبي تمركز گرما را به دلخواه تنظيم نموده و به طور همزمان ضمن محافظت از لايه هاي سطحي پوست ، انرژي را به لايه هاي عمقي پوست هدايت نموده و باعث درمان سلوليت و همچنين جوانسازي و ليفتينگ و سفت نمودن پوست بدن گردد.
استفاده از تكنولوژي RF روش درماني بی درد و غيرتهاجمي براي جوانسازي پوست است . با توجه به اينكه در جوانسازي با روش RF از هيچ اشعه یا نوری استفاده نمي شود در تمامي سنين و با هر نوع تيپ پوستي قابل استفاده است .
دوره درمان شامل 3 تا 8 جلسه است كه هر جلسه درمان حدود 20 دقيقه طول مي كشد . بلافاصله پس از درمان التهاب و قرمزي اندكي روي پوست ديده مي شود كه در عرض چند دقیقه برطرف مي شود.
نتايج دلخواه درمان پس از يك دوره درماني كامل، به صورت كاهش محسوس چين و چروك و خطوط ريز صورت و ليفتينگ پوست صورت و گردن قابل مشاهده است . اگرچه براي بسياري از بيماران پس از اولين جلسه درمان تاثيرات فوري قابل مشاهده است .همراهی این روش با سایر روشهای درمان چروک و جوانسازی نیز باعث ایجاد اثرات قابل توجه و تقویت اثرات RF می شود.